Dedeklių paukščių svėrimas

Siūlomos tikslios svėrimo sistemos, skirtos visų rūšių naminiams paukščiams. Yra galimybė rinktis tarp mobilių įrenginių arba stacionarių sumontuotų svarstyklių.

Paukščių svorio stebėjimas, yra neatsiejamas nuo šiuolaikinės paukštininkystės. Ypatingai stebėjimas svarbus naminių paukščių auginime, kadangi tai yra vienas svarbiausių faktorių, įtakojančių ekonominę sėkmę.

Kiekvienas ūkininkas, auginantis broilerius, viščiukus ar vištas ant kraiko, turi atidžiai sekti laikomų paukščių svorį. Per didelis arba per mažas svoris visada turi neigiamą įtaką gamybos rezultatams ir taip pat reiškia, kad ūkininkas nepilnai išnaudoja paukščių natūralų genetinį potencialą, o tai savo ruožtu neigiamai veikia ūkio pelną.

Swing 20 Universalios paukščių svarstyklės

,,Swing 20″ susideda iš apkrovos elemento ir platformos, pagamintos iš plastiko (arba, pasirinktinai, iš nerūdijančio plieno).

Paukščių svarstyklės - pakščių svėrimas

Pagrindiniai privalumai:

 • naudojant teleskopinę pakabą, platforma gali būti lengvai sureguliuota ir pritaikyta prie paukščių amžiaus;
 • paukščiai toleruoja svarstykles, todėl matysite daug svėrimų ir galėsite juos stebėti;
 • ,,Swing 20″ yra tvirtinamas prie paukštyno lubų. Eksploatavimo laikotarpiu skalę galima lengvai išvalyti, o svėrimo elektronika išlieka sumontuota lubose, kur ji yra apsaugota nuo purvo.

Incas 2 Paukščių svarstyklės aukštams.

,,Incas 2″ – svarstyklės, kurios montuojamos sistemos viduje. Dėl daugiafunkcinės nerūdijančio plieno konstrukcijos „Incas 2“ gali būti sumontuotas prie vielos tinklo arba tvirtinamas prie sistemos grindų.

Dedeklių paukščių svėrimas

Pagrindiniai privalumai:

 • dėl nedidelio svorio (tik 2 kg) „Incas 2“ puikiai tinka naudoti kaip mobilios paukščių svarstyklės;
 • nedidelis atstumas nuo grindų ir apkrovos elementas, kuris yra laktos formos, užtikrina didelį svėrimų skaičių.

ComScale

Siūlomas svėrimo kompiuteris kaip atskiras sprendimas.

,,ComScale“ yra savarankiškas svėrimo kompiuteris, kuris gali būti montuojamas fiksuotoje vietoje aptarnavimo patalpoje arba naudojamas kaip mobilios svarstyklės, maitinamos baterija.

Big Dutchman paukščių svarstyklės

Pagrindiniai privalumai:

 • visi svėrimo rezultatai gali būti išsaugomi tiesiogiai svėrimo kompiuteryje arba perkeliami į kompiuterį naudojant atminties modulį. Iš čia paimti duomenys gali būti analizuojami lentelėse arba diagramose naudojant atitinkamą programinę įrangą (neprivaloma). Automatinis palyginimas su iš anksto nustatytais duomenimis padeda pamatyti nuokrypius.

Naudojant GSM versiją, gaunamas privalumas, kai duomenys kasdien yra perkeliami į kompiuterį per GSM modemą (belaidį ryšį) arba į mobilųjį telefoną tekstiniu pranešimu. Fiksuojami šie duomenys:

 • dienos vidutinis svoris;
 • svėrimų skaičius per dieną;
 • dienos svorio padidėjimas;
 • standartinis nuokrypis (sd), variacijos koeficientas (%) – parodo išmatuotų svorių nukrypimą nuo vidutinės vertės;
 • automatinis vidutinio svorio atnaujinimas.

FlexScale

,,FlexScale“ – tai mobilios naminių paukščių svarstyklės.

,,FlexScale“ yra nešiojamas, patogus svėrimo kompiuteris, automatiškai išsaugantis rankinus svėrimus. „FlexScale“ kompiuteris turi glaustą ekraną, didelę atmintį ir ilgai tarnaujantį akumuliatorių.

Mobilios naminių paukščių svarstyklės

Pagrindiniai privalumai:

 • duomenys išsaugomi iš anksto apibrėžtose grupėse. Grupę gali sudaryti visa paukštidė, ribotas plotas tik su patinais arba tik su patelėmis. Išmatuoti rezultatai gali būti perkelti į kompiuterį. Pateikta programinė įranga parodo statistiką, histogramas ir augimo kreives, palengvinant analizę. Duomenys taip pat gali būti lyginami su nustatyta kreive;
 • yra galimybė įsigyti baterijos energija maitinamą spausdintuvą, kuris leidžia gamintojui spausdinti išmatuotus rezultatus tiesiai iš „FlexScale“. „FlexScale“ kompiuterio komplektaciją sudaro paprastas svėrimo kablys, akumuliatoriaus įkroviklis ir nešiojimo dėklas. „FlexScale“ siūlomas dviem variantais: iki 30 kg ir iki 50 kg svorio.